Makijaż permanentny - Salon Fryzjerski, Kosmetyczny, Spa, Studio Urody Hipnoza Sosnowiec
Skontaktuj się z nami!

Poniedziałek - Piątek
8.00 - 20.00
Sobota 8.00 - 14.00
11 Listopada 68b, Sosnowiec
tel: 32 292 21 00
tel kom: 694 666 202

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Organic Curl Systems – zrób sobie fale na włosach

MAKIJAŻ PERMANENTNY polega na korekcji niedoskonałości oraz subtelnym, naturalnym podkreśleniu urody przy pomocy pigmentacji specjalnymi barwnikami. Taki rodzaj pigmentacji doskonale sprawdza się w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania. Przy odpowiedniej pielęgnacji efekt utrzymuje się średnio od 6 miesięcy do 3 lat i zależy to też od metody.

METODY PIGMENTACJI:

  • MICROBLADING – technika manualnej pigmentacji ultra cienkich włosków za pomocą piórka i sterylnego ostrza.
  • PUDROWE OMBRE – najnowsza i najbardziej subtelna metoda pigmentacji brwi. Brwi są jaśniejsze u nasady i ciemniejsze na końcach, a granice są wypudrowane, dzięki czemu efekt jest niezwykle delikatny i naturalny.
  • METODA HYBRYDOWA – to połączenie pudrowego ombre z metodą piórkową. Dochodzi do lekkiego wypudrowania brwi i dorysowania włosków w miejscach gdzie natura ich poskąpiła. Dzięki zastosowaniu lekkiego pixelowania i pudrowania, uzyskuje się naturalne wtopienie włosków w cień.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

W przypadku wykonywania makijażu na ustach zaleca się zażywanie Heviranu na 5 dni przed i po zabiegu w celu zminimalizowania ryzyka powstania opryszczki w obrębie ust. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich śladów makijażu. Nie należy spożywać alkoholu, kawy czy tabletek rozrzedzających krew na 24 h przed zabiegiem, gdyż ma to ogromny wpływ na przebieg zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Zabieg makijażu permanentnego rozpoczyna się od konsultacji, podczas której wyklucza się przeciwwskazania, dobiera odpowiednie kolory preparatów oraz omawia przebieg zabiegu. Następnie wykonuje się na twarzy klienta wstępny rysunek zamierzonego makijażu. Po akceptacji rysunku przez pacjenta dokonuje się mikropigmentacji, wprowadzając w naskórek barwnik za pomocą sterylnego modułu igłowego.  Zabieg wykonywany jest na wysokiej klasy aparacie do makijażu permanentnego oraz pigmentach spełniających europejskie normy medyczne i posiadające certyfikat CE.

Studio Urody Hipnoza - Wszelkie prawa zastrzeżone 2007-2018 Up

Facebook